Archiv přehledu akcí 2007/08

Školní rok 2007/08

ZÁŘÍ 2007

3.9.

Zahájení školního roku 2007/2008 

5.9.

Výlet do Chaber7.A, 8.A

17.9.

Výukový pořad v planetáriu : Pohyby Země (8:00 h) 6.A

21.9.

Divadelní představení v MŠ: Deset malých černoušků 1.A, 1.B, MŠ

26.9.

Profitesty9.A

ŘÍJEN 2007

1.10.

Testování žáků 6.A v rámci komplexní evaluační analýzy ( KEA ) Scio6.A

3.10.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 18:00 h) 

5.10.

Divadlo Jiskra: Kocour Modroočko (9:00 h)3.A

9.10.

Turnaj ve vybíjené v tělocvičně4.A, 5.A

12.10.

Divadlo Loutek: Bylo, nebylo2.A

12.10.

Turnaj ve vybíjené, odvetné utkání 3.A, 4.A

15.10.

Divadlo U Hasičů: Stvoření světa (8:00 h - 13:30 h)1.A, 1.B, 2.A

16.10.

Divadlo Gong: Lakomec8.A

17.10.

Divadelní představení v MŠ: Kuba a líný drak (pohádka)

23.10.

Divadlo V Dlouhé: Jak jsem se ztratil 3.A, 4.A, Dys

31.10.

Strašidelný hrad PĚTNÍK 2.A,3.A,4.A,5.A,Dys

LISTOPAD 2007

5.11.Divadlo Říše loutek: Bylo, nebylo 1.A, 1.B, 2.A

6.11.

Divadlo Komedie : Tři zlaté vlasy děda Vševěda1.A, 1.B, 2.A

6.11.

Výstava Archeologický výzkum Klecany, Oblastní muzeum Brandýs nad Labem 3.A, 4.A

7.11.

Výukový pořad v planetáriu : Pozorujeme oblohu (9:00 h) 5.A, Dys

8.11.

Martinský lucerničkový průvod

13.11.

Hudební pořad v MŠ: Zvířátka z pohádek

13.11.

Projekce filmu "Kousek nebe" a následující beseda v rámci projektu "Příběhy bezpráví"

9.A

13.11.

Divadlo Komedie : Alenka v říši divů (10:00 h)4.A, 5.A

13.11.

Třídní schůzka V.A (16:30 h) 5.A

14.11.

Divadelní představení v MŠ: O Loupežníku Hrombácovi

14.11.

Čtvrtletní hodnotící porada (14:00 h) 

14.11.

Třídní schůzky I.stupně (17:00 h), II.stupně (17:30 h) 

15.11.

Výstava Klecany v raném středověku, Oblastní muzeum Brandýs nad Labem 6.A, 7.A

19.11.

Testování žáků 9.A v rámci KEA Scio9.A

22.11.

Fotografování vánoční série v MŠ (8:00 h)

27.11.

Divadlo U Hasičů : Labutí jezero (9:30 h) 4.A, 5.A

28.11.

Divadelní představení v MŠ: Šašek a čert (pohádka)

PROSINEC 2007

6.12.

Divadlo Karla Hackera - Jiskra: Přivítejme zas, ten vánoční čas (9:00 h)5.A

10.12.

Vinohradské divadlo: Don Quijot (10:30 h)7.A, 8.A, 9.A

11.12.

Vánoční výlet: Betlémy na Karlštejně2.A, 5.A, Dys

11.12.

Vánoční výtvarná dílna ve školní družině (14:00)  

12.12.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 18:00 h)

 

20.12.

Výukový pořad v planetáriu : Astrologie a alchymie na dvoře Rudolfa II. (11:30 h)6. - 9.

LEDEN 2008

14.1.

Výukový program ve Sdružení Tereza : Třídí vaše třída? (9:00 h) 7.A

16.1.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 18:00 h) 

21.1.

Výukový program ve Sdružení Tereza : Oni a my (9:00 h) 9.A

23.1.

Pololetní klasifikační porada 

24.1.

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce (11:50 - 13:30 h) 2.st.

28.1.

Divadlo Karla Hackera - Jiskra: Škola malého stromu 4.A

29.1.

Divadelní představení v MŠ: Pohádky z kouzelného kabátu

29.1.

Návštěva výstavy Josefa Lady v Obecním domě v Praze3.A

29.1.

Testování CERMAT : Hodnocení výsledků vzdělávání žáků 9.tříd9.A

ÚNOR 2008

4.2.

Výukový program ve Sdružení Tereza : Lidé celého světa (9:00 h) 7.A

5.2.

Plavání - 1.lekce (10:45 - 13:30)2.A, 3.A
6.2.JE Temelín, Písek (8:00 - 17:30 h) 8.A, 9.A
6.2.Návštěva výstavy Josefa Lady v Obecním domě v Praze 5.A, Dys
6.2.Okresní kolo dějepisné olympiády  

7.2.

Exkurze do Národního divadla 3.A, 4.A

7.2.

Zápis do 1.třídy (14:00-18:00 h) 
12.2.Návštěva Zoo Praha - odměna pro nejlepší ve sběrové akci (8:00 - 12:35 h) 

12.2.

Návštěva výstavy v Náprstkově muzeu : Egypt (10:00 h)6.A

14.2.

Náhradní termín pro zápis do 1.třídy (15:00-17:00 h)  

15.2.

Hudební pořad: Vývoj českého rocku (8:00 h)5.A, Dys, 6. - 9.tř.

19.2.

Výukový program ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr : Kam s ním? (9:15 h)9.A

20.2.

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce v Čelákovicích4 žáci, postupující ze školního kola

21.2.

Exkurze do České televize (8:00 - 13:30 h)8.A

24.2.

Nedělní návštěva opery v Národním divadle: Čert a KáčaSpolečná akce pro rodiče a děti I.stupně

27.2.

Návštěva ZOO Praha (9:00 - 13:30 h)1.AB, 8.A, 9.A
27.2.Výukový program ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr: Cesta ke chlebu (8:00 - 14:00) 3.A

28.2.

Divadelní představení v MŠ: Tři kouzelné pohádky

29.2.

Návštěva ZOO Praha6.A, 7.A

BŘEZEN 2008

3.3. - 7.3.

Jarní prázdniny 

12.3.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 18:00 h) 

12.3.

Návštěva ZOO Praha : Výběr z etologie (10:00 h)7.A

13.3.

Představení dokumentu Emotikony v rámci festivalu Jeden svět (11:45 - 15:20 h)8.A, 9.A

14.3.

Návštěva ZOO Praha : Jsme jedné krve (9:00 h)3.A, 4.A

17.3.

Divadelní představení v Gongu: Bylo nás pět (11:00 h) 6.A

17.3.

Velikonoční výtvarná dílna školní družiny (14:00 - 16:00 hodin)  

19.3.

Vynášení Smrtky - Morany (loňská akce zde )1.st.

20.3. -21.3.

Velikonoční prázdniny 

26.3.

Návštěva ZOO Praha 2.A, 5.A, dys

27.3.

Matematický klokan - celoevropská matematická soutěž (8:00 - 9:40 h) 1.st., 2.st.

28.3.

Výukový program ve Sdružení Tereza : Telka nebo noviny - hlava naší rodiny (9:00 h)9.A

DUBEN 2008

2.4.

Výukový pořad Společnosti pro ochranu dravců a sov MERLIN : Lovci a jejich kořist. (Proběhne v tělocvičně naší školy)MŠ, 1.st., 2.st.

3.4.

Příprava na dopravní soutěž na přenosném dopravním hřišti ve spolupráci s BESIP 1.st.

8.4.

Návštěva divadelního představení v Divadle Karla Hackera - Jiskra : Robinson Crusoe (9:00 h)4.A, 5.A, 7.A

11.4.

Návštěva divadelního představení v Divadle Karla Hackera - Jiskra : Bajaja2.A

13.4. - 18.4.

Zájezd do Londýna přihlášení žáci

16.4.

Třídní schůzky 1.st. (17:00 h) a 2.st. (17:30 h) 

17.4.

Zlatovláska

21.4. -22.4.

Testování žáků 7.A a 8.A v rámci KEA Scio 7.A, 8.A

23.4.

Návštěva představení v Divadle U Hasičů : Kráska a Zvíře (9:30 h) 5.A

24.4.

Přednáška Pragomediky o první pomoci (v tělocvičně ZŠ)1. a 2.st.

25.4.

Bubenická show v divadle Hybernie: Marimba club (8:45 - 12:15)6. - 9.roč.

29.4.

Exkurze do Škoda Mladá Boleslav8.A, 9.A

30.4.

Cyklistický výlet do Nelahozevsi (8:00 - 13:00) 5.A

KVĚTEN 2008

2.5.

Ředitelské volno  

5.5. - 9.5.

Škola v přírodě 6. - 8.roč.

5.5.

Ředitelské volno 

6.5.

S flétnou kolem světa

6.5.

Exkurze do České televize 9.A

9.5.

Ředitelské volno  

14.5.

Divadlo v Dlouhé 1.A,B, 2.A

17.5.

Druhý ročník "Pochodu za sovičkou" , letos "Po stopách klecanské sovy" ( loňské foto zde )ZŠ a MŠ

19.5.

Výukový pořad "Jak válčili husité" (proběhne v tělocvičně školy) 4.A - 9.A

22.5.

Rozloučení s předškoláky: Perníková chaloupka

27.5.

Den otevřených dveří (8:00 - 18:00 h) + konzultační hodiny (16:00 - 18:00h) 

28.5.

Dopravní soutěž mladého cyklisty ( loňské foto zde ) (8:00 - 13:00h)1.stupeň

29.5.

Dopravní soutěž mladého cyklisty (8:00 - 13:00h)2.stupeň

30.5.

Den dětí (návštěva kina) 

Školní rok 2006/07

LEDEN 2007

5.1.

Výukový program ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr : Cesta ke chlebu (9:00 h)6.A

8.1.

Profitesty pro zájemce o studium na osmiletých gymnáziích (9:00 - 11:00 h) 

10.1.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 18:00 h) 

16.1.

Divadelní představení v MŠ: Zimní pohádky z kabátu (9:30)MS, 1.A, 2.A

16.1.

Informační schůzka pro budoucí prvňáčky v MŠ (16:00 h) 

17.1.

Návštěva předškoláčků v ZŠ 

24.1.

Hudební představení v KD Krakov: Píseň v novém kabátě (10:30 h)6.-9.ročník

30.1.

Hudební pořad v tělocvičně školy: Vývoj světového rocku (8:15 h)6.-9.ročník

ÚNOR 2007

1.2.

Testování CERMAT9.A

2.2.

Pololetní prázdniny 

8.2.

Zápis do 1.třídy ZŠ (13:00 - 18:00 h) 

8.2.

Divadelní představení v MŠ: Tři pohádky pro tebe - Žalud (9:30)MS, 1.A, 2.A

12.2.

Prohlídka prostor Národního divadla4.A, 5.A

12.2.

Divadelní představení v Divadle v Dlouhé: Myška z bříška2.A, 3.A

14.2.

Návštěva ZOO Praha 2.A, 3.A;
6.A, 8.A

19.2.

Hudební pořad v tělocvičně školy (10:45 h) 

21.2.

Návštěva ZOO Praha 4.A, 5.A

21.2.

Oskar IMAX: Divoké safari7.A, 8.A, Sp.tř.

22.2.

Výukový program ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr: Tajemství vody (9:00 h)MŠ, 1.st., 2.st., Sp.tř.

26.2. - 4.3.

Jarní prázdniny  

BŘEZEN 2007

6.3.

Prohlídka prostor Národního divadla v Praze (9:00 h)8.A

7.3.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 18:00 h) 

7.3.

Exkurze a beseda na Úřadu práce 8.A

7.3.

Exkurze do hvězdárny v Ďáblicích 2.A, 3.A

8.3.

Dokumentární film v Městské knihovně v Praze v rámci festivalu Jeden svět , který pořádá Člověk v tísni 8.A, 9.A

14.3.

Představení v KD Krakov: Tvé tělo - tvůj hrad (9:00 h)2.A, 3.A

14.3.

Divadelní představení v MŠ: Deset malých černoušků (10:00 h)1.A

16.3.

Matematický klokan - celoevropská matematická soutěž (8:00 h) 2. - 9.tř

19.3. - 4.4.

Soutěž o nejnápaditější velikonoční vajíčko či kraslici  

26.3.

Divadelní představení v Divadle Karla Hackera : (AM a EA) (9:00 h)8.A

26.3. - 30.3.

Barevný týden I. a II.st.

28.3.

Návštěva ZOO Praha7.A, Sp.tř.

29.3.

Jarní dílna ve školní družině (13:30 - 16:00 h) 

29.3.

Den otevřených dveří v ZŠ Klecany (14:00 - 18:00 h) 

DUBEN 2007

2.4.

Divadelní představení v Divadle Karla Hackera : Mystéria buffa (10:30)9.A

3.4.

Návštěva planetária7.A

5.4.-6.4.

Velikonoční prázdniny 

10.4.

Výukový program ve Sdružení Tereza : Telka nebo noviny 9.A

11.4.

Třídní schůzky 1.stupně (17:00 h), 2.stupně (17:30 h) a konzultační hodiny (18:00 - 18:45 h)  

11.4.

Návštěva planetária: Noční obloha9.A

11.4.

Hřebčín v Kladrubech4.A, 5.A

16.4.

Výukový program ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr : Jako včelky v úle (3.A), Teče voda teče (2.A)3.A, 2.A

25.4 - 26.4.

Testování žáků v rámci projektu „Hodnocení výsledků vzdělávání žáků 5.ročníků ZŠ 2007“ Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání CERMAT
5.A

27.4.

Divadelní představení v MŠ: O Lesněnce (10:30 h)
1.A, 2.A

27.4.

Projektový den: Čarodějný pohádkový den4.A, 5.A

30.4.

Ředitelské volno 

KVĚTEN 2007

2.5.

Výukový program ve Sdružení Tereza "Víme, zda správně jíme?"2.A

2.5.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 18:00 h) 
7.5.Ředitelské volno 

11.5.

Výukový program ve Sdružení Tereza : Záhada záušnice6.A

12.5.

Turistický pochod "Za sovičkou" (8:00 - 13:00 h)  
16.5.Výukový program ve Sdružení Tereza "Víme, zda správně jíme?" 1.A

16.5.

Výukový program ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr: Člověk v krajině8.A
18.5.Exkurze do ZD Krásná Ves 2.A, 3.A

21.5.

Výukový program ve Středisku ekologické výchovy Toulcův dvůr : U nás na Zemi9.A

24.5.

Dopravní soutěž pro malé cyklisty (loňské fotografie zde )1.stupeň

30.5.

Divadelní představení v MŠ: Pin a Gvin (10:30 h) 1.A

ČERVEN 2007

1.6.

Dětský den 

4.6.

Národní muzeum5.A

6.6.

Konzultační hodiny pro rodiče (16:00 - 17:30 h) 

9.6. - 16.6.

Škola v přírodě 6.A, 7.A, 8.A

13.6.

Výlet do Zooparku v Chomutově 2.A, 3.A

11.6. - 13.6.

Školní výlet: Máchovo jezero, Doksy4.A

13.6. - 15.6.

Školní výlet: Máchovo jezero, Doksy 5.A

19.6.

Beseda se spisovatelem Ludvíkem Vaculíkem (10:00 h)8.A, 9.A

20.6.

Divadelní představení v MŠ: Lidová písnička na louce kytička (8:30)1.A

20.6.

Divadlo Spejbla a Hurvínka2.A, 3.A

28.6.

Školní akademie (17:00 h), rozloučení s žáky deváté třídy 

29.6.

Slavnostní ukončení školního roku  





E-letter

Pokud chcete dostávat pravidelně novinky z MÚ Klecany a ZS a MS Klecany, zadejte výše Vaší e-mailovou adresu.



inzerce
partnerská škola nakladatelsví Fraus