Archiv přehledu akcí 2010/11

ZÁŘÍ 2010 

1.9.

Zahájení školního roku 2010/11 (pro žáky 2. - 9.roč. v 8:00, pro prvňáčky v 9:00)   

14.9. - 17.9.

Adaptační kurz v RS Březová6.A 

15.9.

Bozkovské jeskyně, Riegrova stezka 4.AB, 5.A 

17.9.

Podvečer s rodiči a dětmi (17:00 - 20:00) 4.A 

27.9.

Ředitelské volno 

28.9.

Státní svátek  

 29.9.

Den plný her - Plavba s Kryštofem Kolumbem, Slapy (8:00 - 17:30)3.AB 

ŘÍJEN 2010

1.10.

Salesiánské divadlo: Tři zlaté vlasy (9:00 - 11:00) 2.AB, dys

6.10.

Konzultace pro rodiče (16:00 - 18:00)   

13.10.

Výukové pořady v Toulcově dvoře: Cesta kolem světa, Teče, voda teče (8:00 - 12:45)  3.AB 
20.10.Podzimáček č.III: Vycházka do okolí Klecan a Klecánek, sběr přírodnin (dle počasí)  
21.10.Toulcův dvůr 4.AB, 5.A 

25.10.

Sportovní turnaj 2.stupně 2.st. 
26.10.Naučný pořad v tělocvičně: Obrazy z války třicetileté (11:00 - 12:00) 4.-9.roč.  
26.10.Projektový den: Přísloví 3.AB

27.10.

Podzimní prázdniny 

28.10.

Státní svátek  

29.10.

Podzimní prázdniny  

LISTOPAD 2010

1.11.

Projektový den: Přísloví3.AB

8.11.

Divadlo U Hasičů: Kocour Modroočko (9:30) 4.AB, 5.A

8.11.

Divadlo S + H: Huvínkův popletený víkend (8:30)1.AB, Dys

10.11.

Exkurze - hasiči (8:00 - 12:00) 2.AB

19.11.

Hudební pořad: Největší hvězdy pop-music 1955-1980 5. - 9.roč. 

22.11.

Fotografování na kalendáře1.stupeň

22.11.

Planetárium: Pozorujeme oblohu (9:00)3.AB

PROSINEC 2010

1.12.

Toulcův dvůr: Vánoce na statku (9:00 - 13:00)3.AB

2.11.

Divadlo Jiskra: Vánoční pohádka o kapru Karlovi (9:00)3.AB

3.12.

Sólo pro Kašpárka (10:00)1.AB, 2.AB

8.12.

Zámek Loučeň - prohlídka, pečení perníčků a labyrinty 4.AB, 5.A

13.12.

Sněhulákové adventní setkání 3.AB

17.12.

Betlémy na Karlštejně (8:00 - 13:00) 2.AB

21.12.

Vánoční besídka III.AB3.AB 

22.12.

Vánoce na hradě Červený Újezd (8:00 - 13:30)6.A, 7.A

22.12.

Vánoce v Drážďanech8.A, 9.A

22.12.

Planetárium Královská obora (9:00)1.AB

 22.12.

Filmové představení v multikině Letňany: Letopisy Narnie 3.AB 

LEDEN 2011

5.1.

Provozní porada (14:00)  

5.1.

Konzulatace pro rodiče (16:00 - 18:00)  

19.1.

Divadlo V Dlouhé: Tatínek není k zahození (8:30 - 12:15)3.AB

19.1.

Školní kolo biologické olympiády (8:00 - 10:45)soutěžící žáci 

20.1.

Divadlo U Hasičů: Mrazík (9:30) 4.AB, 5.A, Dys

24.1. - 28.1.

Lyžařský výcvik 

24.1.

Uzávěrka klasifikace za 1. pololetí  

26.1.

Pololetní pedagogická rada (14:00)  

31.1.

Vydávání pololetního vysvědčení (výpisu) 

ÚNOR 2011

2.2.

Provozní porada  

2.2.

Divadlo K. Hackera: Hudební pořad (9:00)4.AB, 5.A

3.2.

První lekce plaveckého výcviku (8:00 - 10:00), odjezd v 7:20 3.AB 

3.2.

Divadlo Jiskra: Pohádkové nepohádky (10:30)2.AB

4.2.

Pololetní prázdniny  

8.2.

Toulcův dvůr (9:15)1.AB, Dys
14.2. - 20.2.

Jarní prázdniny

 

BŘEZEN 2011

2.3.

Provozní porada (14:00)  

2.3.

Konzulatce pro rodiče (16:00 - 18:00)  

3.3.

Toulcův dvůr 4.AB, 5.A

4.3.

Divadlo Jiskra: Radovanovy radovánky2.AB

7.3.

Divadlo U Hasičů: Kocourek Modroočko (9:30) 2.AB

8.3.

Foto ročenky (8:00)9.A 

9.3.

Exkurze na úřad práce (10:30 - 12:00) 8.A

9.3.

Toulcův dvůr: Cesta kolem světa (8:00 - 12:45)3.A 

9.3.

Toulcův dvůr: Teče voda teče (8:00 - 12:45)3.B

9.3.

Jeden svět na školách6.A, 7.A 

9.3.

Cesta kolem světa (tělocvična) 1.AB, Dys, MŠ

14.3.

Program primární prevence 6.A, 7.A

15.3.

Program primární prevence  8.A, 9.A 

15.3.

Robinson Crusoe (9:00 - 10:30) 6.A, 7.A

18.3.

Matematický klokan 2. - 9.roč.

DUBEN 2011

6.4.

Provozní porada 

8.4.

Saga Afica - představení africké kultury a bubnování v tělocvičně školy1. - 9.roč. 

9.4.

Akce pro rodiče a děti 4.A (13:00 - 19:00) 4.A 

13.4.

Velikonoční Loučeň (8:00 - 13:30)3.AB 

13.4.

Úřad práce - exkurze8.A 

13.4.

Velikonoce v Hrusicích1.AB, dys., 2.AB (5 dětí) 

14.4.

Exkurze do Městské knihovny v Praze 5.A

19.4.

Pedagogická rada - hodnocení 3. čtvrtletí (14:00) 

19.4.

Třídní schůzky 1. stupně (17:00), 2. stupně (17:30) 

19.4.

Konzultace pro rodiče (18:00 - 19:00) 

20.4.

Malá maturita - slohová práce (8:00 - 11:30) 9.A 

21.4. - 22.4.

Velikonoční prázdniny  

25.4.

Velikonoční pondělí  

26.4.

Muzeum hlavního města Prahy (8:00 - 12:00) 2.AB 

KVĚTEN 2011

2.5. - 7.5.

Ozdravný pobyt ve Vítkovicích3.AB

4.5.

Provozní porada (14:00)  

4.5.

Malá maturita - PPT prezentace žáků (8:00) 9.A

9.5 - 12.5.

Čtyřdenní výlet do Příchovic4.AB 

16.5. - 19.5.

Výlet do Louňovic pod Blaníkem 7.A

17.5. - 20.5.

Výlet do Budapešti 8.A, 9.A 

18.5.

Čtyřlístkománie v Roztokách u Prahy 1.A, dys

23.5.

Divadlo v Dlouhé: Staré pověsti české (10:00)2.AB

26.5.

Dopravní soutěž mladého cyklisty (8:00 - 13:00)2. - 4.roč. 

27.5.

Dopravní soutěž mladého cyklisty (8:00 - 13:00)5. - 8.roč. (9.A pomoc) 

31.5.

Fotografování tříd 

31.5.

Malá maturita - ústní zkoušení 9.A

ČERVEN 2011

1.6.

Provozní porada (14:00)   

1.6.

Prohlídka letiště ve Kbelích (8:00 - 12:00)3.AB

1.6.

Konzulatce pro rodiče (16:00 - 18:00)   

6.6. - 9.6.

Školní výlet 5.A, dys 

7.6. - 13.6.

Škola v  přírodě v obci Skokovy v Českém ráji2.AB

10.6.

Náhradní plavání 3.AB

15.6.

Tvé tělo tvůj hrad 2.AB

24.6.

Uzávěrka klasifikace 

27.6.

Závěrečná pedagogická rada  

30.6.

Závěr školního roku a vydávání vysvědčení  





E-letter

Pokud chcete dostávat pravidelně novinky z MÚ Klecany a ZS a MS Klecany, zadejte výše Vaší e-mailovou adresu.



inzerce
partnerská škola nakladatelsví Fraus