Kontaktní informace
Základní škola a Mateřská škola
Klecany 375
250 67 Klecany

Ředitel školy:
Mgr. Vladimír Lacina
e-mail: lacina@zsms.klecany.cz
mob.: 773 482 483

tel., fax: 284 892 914
fax: 284 892 914
kancelář mob.: 773 482 484
e-mail: zsklecany@klecany.cz

Školní jídelna:
tel.: 284 892 915
email: jidelna@klecany.cz

Mateřská škola:
tel.: 284 890 631
e-mail: msklecany@klecany.cz

Školská rada:
email: skolskarada@klecany.cz

Školní výlet - Doksy, Máchovo jezero - 11.6. - 13.6.2007

Náš očekávaný výlet začal srazem na Hlavním nádraží, kde jsme se všichni sešli včas a s úsměvem. Pak nás na chvíli úsměv opustil, když začaly problémy s dopravou. Nejprve se nám až téměř 5 min. před odjezdem objevilo číslo nástupiště, ze kterého jsme odjížděli. Když jsme sice narychlo, ale celkem pohodlně usadili ve vlaku, vytáhli karty, svačiny ....., oznámil nám pan průvodčí, že jízda tímto vlakem potrvá pouze do Měšic, kde je připravena náhradní autobusová doprava, která nás odveze do Neratovic a odtud budeme pokračovat dále opět vlakem. A tak jsme neustále vystupovali, nastupovali a dobíhali vlaky, které nás nakonec přece jen odvezly do Doks, kde jsme s hodinovým zpožděním ukončili cestu. Zde naše trable skončily a my si začali užívat "sluníčkový výlet".

Během výlet jsme podnikli: plavbu parníkem Hynek po Máchově jezeře, koupání tamtéž, výlet na dominantu zdejšího kraje - hrad Bezděz (ten se nám trochu zkomplikoval při stoupání na hrad malou skupinkou uprchlíků, ale vše se uvedlo na pravou míru a zpět jsme se vraceli všichni pohromadě, možná i tím, že nás provázelo hřmění blížící se bouřky, což nejhůře nesla třídní učitelka), opékání vuřtů s doprovodným programem žáků, kde zvláště upoutaly "Mouchy Ce-Ce", malý turnaj ve vybíjené a koupání v místě ubytování v Poselském rybníku. Před odjezdem domů jsme si prohlédli náměstí Doks a nakoupili malé dárky.

Myslíme si, že se výlet vydařil a všichni jsme odjížděli domů nabyti novými dojmy o zdejším krásném kraji, ale i o svých spolužácích či učitelkách, které jsme poznali i z jiné stránky -  než  jsme zvyklí ze školy. 

 

                                           


                                   

                                         


 


E-letter

Pokud chcete dostávat pravidelně novinky z MÚ Klecany a ZS a MS Klecany, zadejte výše Vaší e-mailovou adresu.inzerce
partnerská škola nakladatelsví Fraus