Kontaktní informace
Základní škola a Mateřská škola
Klecany 375
250 67 Klecany

Ředitel školy:
Mgr. Vladimír Lacina
e-mail: lacina@zsms.klecany.cz
mob.: 773 482 483

tel., fax: 284 892 914
fax: 284 892 914
kancelář mob.: 773 482 484
e-mail: zsklecany@klecany.cz

Školní jídelna:
tel.: 284 892 915
email: jidelna@klecany.cz

Mateřská škola:
tel.: 284 890 631
e-mail: msklecany@klecany.cz

Školská rada:
email: skolskarada@klecany.cz

Vánoce 2007

"Vánoce jsou svátky klidu, nezkoušejte naši třídu!!!"

Také si pamatujete na toto heslo ještě ze svých školních let??? Také jste ho psali v poslední předvánoční den na školní tabuli???

V naší třídě to v pátek 21.12.2007 nebylo třeba. Na tento den jsme si přichystali vánoční besídku, stejně jako všechny ostatní třídy na prvním i druhém stupni.

První vyučovací hodinu se celá devátá třída sešla u přichystaného "stolu". Uprostřed stál nastrojený stromeček, pod ním leželo plno dárků a kolem dokola čekalo na všechny pohoštění. Nejprve jsme si připili kolou a minerálkou na společně strávený čas během posledních dvou školních let, a také na rok následující, který bude pro budoucí absolventy rokem "velkých" změn. Hlavní slovo dostal předseda třídy Jirka Haken a ujal se proslovu.

Po přípitku nastal čas rozdávání a rozbalování dárků. Nejednoho spolužáka čekalo mílé překvapení. Také já za všechny dárky známým i anonymním Ježíškům mnohokrát děkuji.

Během druhé hodiny k nám na návštěvu přišla naše zpřátelená třída 1.B s paní učitelkou Anetou Sabinou Šugarovou. Velkým překvapením pro ně bylo, že jim Ježíšek pod stromečkem nechal nějaké dárky. A tak každý prvňáček dostal od jednoho deváťáka hračku, dobrotu nebo nějakou maličkost.

Společně pak spolu ve dvojicích prvňák s deváťákem plnily úkoly s vánoční tématikou. Luštili křížovku, skládali roztříhané písmenko, a pak na něj vymýšleli slova, která je napadla.

Společný vánoční den jsme završili novoroční veselicí a zatancovali si na supr remix vánočních koled. Pak už byl na řadě úklid, oběd a všichni se rozešli do svých domovů připravit se na Vánoce v rodinném kruhu.

Jak jsme si tento den užili, se můžete podívat na následujících fotografiíích.

Mgr.Alena Dočkalová

 











E-letter

Pokud chcete dostávat pravidelně novinky z MÚ Klecany a ZS a MS Klecany, zadejte výše Vaší e-mailovou adresu.



inzerce
partnerská škola nakladatelsví Fraus